PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Savjet za parenje, šta mi paše uz ovu kanarinku?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
tićar
Pričalica
Pričalica

Male Broj postova : 155
Registration date : 12.02.2008

PostajNaslov: Re: Savjet za parenje, šta mi paše uz ovu kanarinku?   pet vel 15, 2008 2:49 pm

pile je napisao/la:
Ne brinem se,samo nekad imam osjecaj da sam vise ja zainteresovana za njihovo parenje od njih samih Very Happy ali bit ce nesto na proljece.Defintivno cu pokusat bastardiranje stiglicxmozaik crvena kanarinka.Ako mi to uspije ne treba mi nista drugo.Da li kanarinki stvara problem ako je u sezoni samo 1 parenje i 1 leglo?Da li bi joj to uzrokovalo neki poremecaj?

nebi ali zašto ne napraviti 3 legla kad se može,
[Vrh] Go down
Korisnički profil
pile
Početnik
Početnik

Broj postova : 55
Registration date : 14.02.2008

PostajNaslov: Re: Savjet za parenje, šta mi paše uz ovu kanarinku?   pet vel 15, 2008 4:23 pm

Pa ako mi se sve pomjeri zbog mitara na maj onda cu ja mislim moci samo 1 i da uradim.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
tićar
Pričalica
Pričalica

Male Broj postova : 155
Registration date : 12.02.2008

PostajNaslov: Re: Savjet za parenje, šta mi paše uz ovu kanarinku?   pet vel 15, 2008 7:12 pm

pile je napisao/la:
Pa ako mi se sve pomjeri zbog mitara na maj onda cu ja mislim moci samo 1 i da uradim.

ako ih ostaviš u kući moćićeš i više
[Vrh] Go down
Korisnički profil
harexxx
Početnik
Početnik

Broj postova : 2
Registration date : 02.09.2010

PostajNaslov: Re: Savjet za parenje, šta mi paše uz ovu kanarinku?   čet ruj 02, 2010 11:36 am

Mozeli mi ko pomoci koje se mogu pariti ptice sa zenkom zutog ahata
[Vrh] Go down
Korisnički profil
carduelis
Početnik
Početnik

Male Broj postova : 10
Registration date : 08.10.2010

PostajNaslov: pozz! ta ptica se nemoze zvati mozaik,to je samo boja taka ispala.....   pet lis 08, 2010 3:25 pm

drazenxp je napisao/la:
Ovo je moja od prošle godine izležena, otac joj je šareni melanin a majka narančasta lipokrom.
Čovjek mi je vratio jer mu se ne da zezati sa parenjem cheers cheers

Pošto je bjela, a ima crnkasta krila i mrlje na glavi, da li se to može nazvati mozaik kanarinka ili ne?

Sa kojom pticom bi mi je više preporučili za baštardiranje, štiglićem ili konopljarom?

Wink Wink
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.youtube.com/user/kanariemaster
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Savjet za parenje, šta mi paše uz ovu kanarinku?   Today at 10:57 am

[Vrh] Go down

Savjet za parenje, šta mi paše uz ovu kanarinku?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2